Powstanie wszechświata teoria amatorska

Problemy nauk ścisłych - dyskusje, teorie, kontakty
grendisk
Posty: 1

Powstanie wszechświata teoria amatorska

Post#1 » 28 wrz 2011, śr, 00:13

Teoria powstania wszechświatawia
Wszystko, czyli zarazem nic czyli "0" to energia. Stan skupienia energii to masa, a także czas. Przed powstaniem obecnego wszechświata istniała tylko energia która nie była określona w czasie ponieważ czas nie został "skupiony" czyli się nie zmaterializował.

E=Mc^2 czyli energia równa się materii razy prędkość światła do kwadratu. Czyli 1 energii = 1 masie * prędkość światła^2.

Jeżeli nie istniał dla wszechświata czas to wszechświat dzieje się na okrągło. Jest linią prostą która odnosi się jak linia do najmniejszej wielkości czasu czyli 1/nieskończoność sek.

(1/∞ + 1/∞)^∞ sek


Kiedy masa przekracza prędkość światła ( √(E/M)=C ) zmienia się w energię. Dlatego Einstain Powiedział że Masa nie może przekroczyć prędkości światła ale nie mówił tego o energii.

Masa jako energia również jest podzielona na Materię (1) i Antymaterię (-1) wszystko musi równać się 0 czyli defacto 0 jest największą liczbą bo jest połączeniem Materii i antymaterii czyli wszystkiego.

1+(-1)=0, czyli ∞ + (-∞) = 0

Myślę, że te założenia przydadzą się do dalszego poznawania świata które będziemy kontynuować jutro. :)

TAKITAM
Posty: 7

Post#2 » 06 paź 2011, czw, 01:52

Może energia bendąca nad materią zwalniając do określonej prękości i oddziaływującej na nią siły grawitacji przybiera postać materi (tworzy odpowiedni atom).

Wróć do „Nauki ścisłe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron