Szkolenia i staże dla pracowników naukowych

Ogłoszenia pracy dla naukowców
Iga
Posty: 3

Szkolenia i staże dla pracowników naukowych

Post#1 » 16 lis 2011, śr, 09:53

Instytut Zachodni w Poznaniu we współpracy z Wielkopolskim Związkiem Pracodawców Prywatnych przygotował świetną propozycję dla osób zainteresowanych procesem foresightu, które chciałyby podnieść swoje kwalifikacje w tej dziedzinie. Jeśli czujecie pewien rozdźwięk między tym, czym zajmujecie się w swojej pracy naukowej a realnym zapotrzebowaniem biznesu, ta propozycja jest dla Was!

W ramach projektu, skierowanego do pracowników naukowych i dydaktycznych z Wielkopolski, można wziąć udział w szkoleniach, które pogłębią wiedzę z zakresu foresightu, pomogą wykształcić umiejętność antycypowania przyszłych trendów społecznych czy gospodarczych, dadzą również możliwość stworzenia platformy dyskusji między sferami nauki i biznesu. W ramach projektu zaplanowano także warsztaty z przedsiębiorczości i szkolenia, które pomogą lepiej i wydajniej zorganizować pracę badawczą. Dla 14 osób, które ukończą szkolenie, przewidziany jest udział w płatnym stażu, pod opieką mentora.

Polecam, bo naprawdę warto!

Po więcej informacji zaglądajcie na stronę http://foresight.projekty-iz.pl/

Iga
Posty: 3

WAŻNE! Spotkania informacyjne!

Post#2 » 16 lis 2011, śr, 10:00

Dla zainteresowanych projektem dziś o godzinie 11 w Sali Górnej Wydziału Chemii UAM odbędzie się spotkanie rekrutacyjno-informacyjne. Będzie można zadawać pytania, zapoznać się z projektem, a także wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Kolejne spotkanie odbędzie się 18 listopada - już w piątek! - w sali 308A na UEP. Zaplanowano dwie godzinne sesje spotkań, o godzinie 11 i 15. Przyjdźcie koniecznie!

Wróć do „Naukowcy poszukiwani”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron